Новини

Назад

Святий прийшов і розірвав ланцюг зла: єп. Леон Малий у Щирці на святі св. Станіслава

: 625 2019-05-09 12:07:41

8 травня, у спомин св. Станіслава, єпископ помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий очолив Святу Месу з нагоди парафіяльного відпусту у Щирці.

На свято до Щирця прибули священики з деканату Городок, на чолі з деканом о. Марком Нєдзвєцкім та настоятель греко-католицької Церкви зі своїми вірними.

У своїй гомілії єпископ Леон закликав вірних так як їхній покровитель св. Станіслав визнавати свою віру:

"Святий Станіслав Єпископ і Мученик своїм життям пригадує, що на дорозі віри є мучеництво і випробування. Віра не є гарною філософією, але досвідом; не наукою, але баченням; її не можна видумати, але можна її передати. Апостоли говорять: ми вам передаємо те, що ми бачили і те що наші вуха чули (пор. 1 Послання св. апостола Йоана 1,1-5)… Людська душа як вівця, її життя залежить від Доброго Пастиря. Вівця не вміє боронитись, не має кликів ані пазурів, вона чекає на допомогу Доброго Пастиря. Християнин це та вівця яка не захищається, але довіряє Пастирю…. Святий Станіслав Єпископ і Мученик прийшов і розірвав ланцюг зла, засвідчив правду перед царем Болеславем. Це було випробування, де Бог об’явив свою силу. Віддав своє життя в мучеництві, прийняв це зло, не боронився і так переміг гріх… Святий Станіслав став славним завдяки вірі та відвазі, які отримав від Бога. Так і в нашому житті, не має віри без випробування. Цього нас вчить Святий Станіслав – віра це життя, не навчання, життя яке залежить від Доброго Пастиря".

Після Євхаристії була адорація Пресвятих Дарів та процесія навколо храму, яка завершилася подячним співом Te Deum!

 

фото: о. Олександр Кусий

Автор : Олександр Кусий

Назад