Новини

Назад

Відпуст і освячення каплиці у львівській парафії Матері Божої Неустанної Помочі

: 789 2019-06-28 11:15:26

Цьогорічний відпуст в парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах у Львові розпочався з процесійного обходу зі Святими Дарами довкола храму, який увечері 27 червня очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Під час Святої Меси львівський митрополит виголосив проповідь та освятив каплицю Поєднання, де відтепер перебуватимуть також мощі св. Шарбеля.

Настоятель парафії о. Микола Ліпітак CR привітав присутнього в храмі голову маронітської спільноти в Україні Еліаса Сассіна, завдячуючи якому на початку травня ц.р. парафіяльна громада Матері Божої Неустанної Помочі у Львові отримала мощі святого Шарбеля, пустельника XIX століття і цілителя з Лівану та його мозаїчний образ.

На відпустову урочистість в храмі Матері Божої Неустанної Помочі численно зібралися священики і вірні з усіх львівських парафій, богопосвячені особи та гості з інших теренів Львівської Архідієцезії й з Польщі.

Благославляючи присутніх, архієпископ Мечислав Мокшицький з приємністю зазначив, що зведена в новому житловому масиві Львова святиня помітно зростає і наповнюється вірними.

Свято завершилось агапою на подвір’ї та в нижніх приміщеннях храму.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад