Новини

Назад

Відпуст Матері Божої Святого Розарію у Жовкві

: 436 2018-10-08 11:47:17

Вчора 7 жовтня у костелі св. Лаврентія в Жовкві відбувся відпуст Матері Божої Святого Розарію. Урочистість очолив ректор Вищої Духовної Семінарії у Львові Брюховичах о. Пьотр Бжескі, який виголосив принагідну проповідь.

У Святій Месі взяли участь віряни, священики із жовківського деканату, гості з Кєльц разом із священиком, душпастирі з УГКЦ, отці василіяни та сестри-домініканки. На завершення Меси відбулась євхаристійна процесія по центральній площі міста. Під час ходи віряни із священиками молились розарій. Біля фігури Матері Божої на центральній Ринковій площі Жовкви всі отримали благословення Пресвятими Дарами. Отець прелат Юзеф Легович подякував усім присутнім за спільну молитву. На завершення Євхаристії о. Пьотр освятив та вручив розарії двом дітям, які готуються до Першого Святого Причастя, а священики блогословили усіх присутніх на святі дітей.

Після відпусту відбулась зустріч священиків жовківського деканату, де обговорено поточні справи та заплановано спільні ініціативи в найблищому часі. Варто зазначити, що  у переддень свята, 6 жовтня, у костелі відбувся концерт капели бандуристів «Карпати» та народного ансамблю «Podlesianki».

З 1997 року в храмі вшановується образ Матері Божої Святого Розарію - копія чудотворної ікони з колишнього жовківського домініканського костелу, оригінал якої знаходиться у монастирі домініканців у Варшаві. Святіший Отець Йоан Павло II освятив корони жовківського образу у Львові 2001 року.

Автор : Андрій Пеканець

Назад