Новини

Назад

Відпочинок у Карпатах молоді з Червонограда

: 743 2017-08-16 10:37:49

З 7 по 14 серпня молодь із нашої парафії відпочивали у Яремче на Прикарпатті. Кожний день був сповнений цікавих пригод та добрих людей.

З Божою допомогою і опікою Діви Марії ми змогли піднятися на три гори. Першою вершиною за висотою це була Говерла (2061м). Ми на неї піднялися за невеликий проміжок часу та ще змогли помилувалися на озеро Несамовите. Третьою горою по висоті був Піп Іван (2029м). На вершині цієї гори розташована обсерваторія , яку зараз реставрують.
Ще ми бачили озеро Марічейка, яке вабило своєю красою. Цей спуск з гори для нас склав особливі враження і запам`ятається на довго. Третьою вершиною був Петрос (2020м). Він запам`ятався нам своєю красою Чорногірського хребта та мальовничих лісів. Недалеко від Яремче ми милувалися різними водоспадами. Прикладом яким є водоспад Гук. Його висота над рівнем моря складає 900 м .
А коли нашого відпочинку проходили останні дні ми милувалися вечірнім Буковелем та горами з цього курорту .
Вільний час ми проводили весело та цікаво. Інколи ходили на річку Пруд, грали в ігри, співали пісні. Кожного дня була Свята Меса. Для нас вона була роздумами над Словом Божим.
Усім дуже сподобався такий відпочинок. І ми дуже вдячні о. Казимиру за те що прийняв нас і обіцяємо йому свою молитву. Ще ми дякуємо о. Миколі і с. Оксані, що організували таку чудову поїздку.
Даринка Кузмів

Джерело: ua.spiritus-sanctus.org.uaНазад