Новини

Назад

Відпочинок мостиських дітей та підлітків у Луцькій Дієцезії

: 1173 2017-10-02 16:23:41

У серпні 2017 року 50 дітей та підлітків, з нашої парафії, дякуючи Божому Провидінню, мали змогу відпочити фізично, а також й набратись духовних сил у Карітасівскому осередку Луцької Дієцезії у с. Пульмо, котре розташованне на території Шацького національного заповідника, біля озера Світязь.

О. Іван Тимань, вікарний священник нашої парафії, а також сестри с. Камілла, с. Марцеліна зі Згромадження сестер Гонораток, та двоє студентів Марта та Максиміліан, дбали про супровід підліткив у цьому чудовому відпочинку.

Погода була чудова, наша підростаюча молодь мала змогу до доброго відпочинку, ми щоденно ходили на озеро Світязь насолоджуватись Божою красотою на нашій український землі, у нас були веселі вечори, різні змагання, дискотеки, забави, конференції, вогнище і ще багато, багато іншого, але найголовнішою подію кожного дня було звершення Христової Жертви – Служба Божа на котрій ми прославляли Живого Бога та молились за всіх наших Добродіїв без допомоги котрих у нас не було би можливості відпочинку.

Щира подяка директору осередка у с. Пульмо кс. Роману Бурнику та його чудовим співробітникам, кухаркам, медсестрі, завгоспу, за створення нам чудових умов для відпочинку. Слід також тут згадати настоятеля нашої парафії у м. Мостиськах, о. Владислава Дерунова, також з його благословенням та допомогою ми щасливо відпочили та повернулись до наших домівок.

Від імені всіх відпочиваючих підліткив, їхніх батьків та вихователів, ще раз складаємо Вам дорогі Священники, Добродії та працівникі релігійної місії «Карітас-Спес» ЩИРУ ПОДЯКУ за відкритість ваших сердець на допомогу потребуючим. Ми зі своєї сторони запевняємо вас у наших молитвах. Нехай Щедрий Господь у своєму Безмежному Милосерді усім вам благословляє.

Джерело: Rzymskokatolicka Parafia p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela - MościskaНазад