Новини

Назад

Відпочинок дітей нашої Архідієцезії у Карпатах

: 2569 2016-07-23 09:59:09

В першій половині місяця липня благодійна організація Карітас-Спес надала можливість дітям Львівсьої Архдієцезії з парафій: Успіння ПДМ м. Львів, св. Миколая м. Бібрка, м. Трускавця, м. Борислав та діткам зі світлиці м. Львова якими опікується згромадження сестер Святого Йосипа відвідати християнський табір імені св. Франциска.

Цей чудовий християнський табір знаходиться на нашій прекрасній Івано-Фраківщині в селі Яблуниця, що біля Буковеля. В рік Божого Милосердя темою відпочинку в таборі було поглиблення вчинків Милосердя щодо душі та тіла. Кожен день був наповнений різною тематикою, яка стосується Божого Милосердя.

Щоденно діти мали можливість відвідати Службу Божу, помолитись за себе, батьків та за нашу Україну, щоб Господь змилосердився над усіма нами. Окрім духовного збагачення, вихованці мали багато часу на дозвілля: грали у футбол, волейбол, були спортивні змагання, естафети, покази мод, різноманітні конкурси... Діти піднімались в гори та милувались надзвичайно красивими краєвидами, віддали Яремчу, Буковель.

В таборі панувала позитивна та тепла атмосфера, яку створили, перш за все, організатори сестри-гоноратки, а саме с. Регіна Поліковська разом з аніматорами, які між собою дуже здружились і допомагали один одному.

Нашим дітям надзвичайно сподобалось і вони чекають свого наступного відпочинку в цьому таборі.

с. ВіргініяНазад