Новини

Назад

Відпочинок дітей Львівської архідієцезї в перемишльському карітасі.

: 1263 2018-07-22 10:00:22

З 8 по 22 липня у селі Триньча, що в Польщі, діти та підлітки нашої архідієцезії (Буськ- парафія Св. Станіслава та Олесько- парафія св. Антонія Падуаньського ; Львів-Базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії (Катедра) ; Гусятин-парафія святого Антонія Падуаньського; Долина - парафія Народження Діви Марії) захоплююче проводили час разом зі своїми однолітками з Польщі та Богом.

Кожного дня програма була насичена різними виступами, зустрічами в групах, цікавими конкурсами. Учасники могли проявити себе на конкурсі "Mаю талант ", розповісти більше про свою країну на патріотичному вечері і кожного дня вивчати нову пісню і танець.

Діти мали прекрасну можливість побувати в Лежайську, де спільною молитвою в костелі та під час Хресної дороги, просили Бога про потрібні благодаті.

Не тільки Лежайськ вразив своєю красою, але й Ланцют і Жешів. У кожному з них учасники могли помолитися в одному з місцевих костелів, котрі просто зачаровували своєю красою та старовинністю. Приємною також була неодноразова поїздка до басейну.

Усі встигли познайомитися з великою кількістю талановитих, розумних, веселих людей, так як було дві групи учасників з Польщі, котрі переживали цей табір на протязі тижня.

Для кожного ці канікули будуть незабутні не тільки через вищесказані події, але ще й завдяки аніматорам, опікунам, священикам, котрі додавали ще більше фарб у цей натюрморт табору.

Особливу подяку усі учасники табору висловлюють опікунам: п. Ганні Грабовській, п. Наталі Курилик та п. Лесі Рудевич. А за надзвичайну турботу та увагу велика подяка отцю Яну Ходоновичу та сестрі Терезі.

Текст: Марта РадіоНазад