Новини

Назад

Відновлення Санктуарію Янівської Матері Божої Цариці Миру

: 2645 2017-06-01 16:25:36

Увечері 31 травня в селищі Івано-Франковому Яворівського району Львівської області Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочисте відновлення Санктуарію Янівської Матері Божої Цариці Миру. Урочистості розпочалися на головному майдані, де численно зібралися римо-католики з навколишніх парафій, а також греко-католики і православні. Прибули представники місцевої влади.

Настоятель парафії Пресвятої Трійці в Івано-Франковому о. Адам Літтвіц пригадав присутнім історію чудотворного образу Янівської Матері Божої та діяльність відпустового місця за часів до Другої світової війни, а також розповів про відновлення культу Янівської Матері Божої в місцевому костелі, куди повернулася копія чудотворного образу.

Оголошено Декрет Архієпископа Мечислава Мокшицького про відновлення Санктуарію Янівської Матері Божої Цариці Миру. Духовенство проголосило екуменічну молитву до Янівської Матері Божої Цариці Миру. На чолі з Митрополитом Мечиславом Мокшицьким процесія вирушила до храму Пресвятої Трійці, де відслужено урочисту св. Месу.

Разом з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким спів служили Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, настоятель Львівської Митрополичої Базиліки о. прелат Ян Нікель, о. прелат Марек Нєдзвєцкі, Ректор Львівської ВДС о. Пйотр Бжескі. Проповідь виголосив Архієпископ Мечислав Мокшицький, котрий після завершення св. Меси оголосив Акт віддання під заступництво Янівської Матері Божої Цариці Миру і подарував для образу Янівської Матері Божої розарій св. Йоана Павла ІІ. Подячну воту склав також о. Василь Павелко, котрий цього дня відзначав 30-ліття свого священичого служіння.

Благословляючи присутніх на урочистості, Архієпископ Мечислав Мокшицький закликав особливо молитися в Санктуарії Янівської Матері Божої Цариці Миру за припинення війни в Україні та за злагоду в своїх родинах й в українському суспільстві.

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад