Новини

Назад

Відкритий лист Папі. Католики України дякують за Humanae Vitae

: 528 2018-07-27 11:37:12

Католики України дякують за Humanae Vitae. "Ось минуло 50 років, а зміст цього документу й надалі додає відваги жити євангелічним радикалізмом, розвиваючи поставу цілковитої довіри Богу". Додати до листа можна і свій підпис.

Київ – Львів 25.07.2018

Його Святість Франциск, Папа Римський

Його Еміненція Кардинал Луїс Франсіско Ладарія Феррер

Префект Конгрегації доктрини віри

Його Еміненція Кардинал Кевін Йосеф Фарелль

Префект Дикастерії до справ мирян, родини і життя

Великих діл Бога не забуваймо (пор. Пс 78)

Ваша Святосте!

Еміненції!

Прагнемо виразити нашу велику радість і вдячністю Богу за той неймовірний дар для Церкви, яким було оголошення енцикліки Папи Павла VI Humanae Vitae. З того часу минуло 50 років, а зміст цього документу й надалі додає відваги жити євангелічним радикалізмом, розвиваючи поставу цілковитої довіри Богу.

Хочеться вигукнути разом з Апостолом Петром: ми всі цьому свідки (Діяння 2, 32). Свідки того, що ця пророча, сповнена міці Духа наука Папи Павла VI врятувала багато родин і подружь, а тисячі християн народилися, тому що їхні батьки відважно відповіли на заклик Церкви і відкрилися на життя. Свідками цього є багато родин в Україні, які, як і в час жахливих переслідувань Церкви, так і сьогодні, в добу економічної кризи, залишаються вірними Христу, стаючи свідками Євангелії Життя.

З нагоди 40 ювілею оголошення енцикліки Папа Бенедикт XVI у своїй промові згадав, що Humanae Vitae швидко стала знаком протиріччя (Лк 2, 34), однак по стількох роках не лише не втратила своєї актуальності, але і відкрила далекоглядність Церкви. В період, коли святкуємо 50 річницю цього дару для Церкви, ситуація не тільки змінилася, але і в якійсь мірі погіршилася. Віримо, що і надалі – за словами улюбленого Папи-емерита – Humanae Vitae буде значним жестом відваги і нагадуванням цілісності доктрини і Традиції Церкви для усіх вірних.

Сповнені духом вдячності Богу за Його дари в цю нелегку епоху відчайдушної конфронтації з «цивілізацією смерті» та ментальністю цього світу, прагнемо запевнити Вас про нашу молитву. Просимо Всемогутнього Бога, щоб наділив Вас і Ваше служіння потрібною силою духа та істинною Божою Мудрістю!

Наш лист завершуємо словами нашого Господа: «Відваги! Я бо подолав світ.» (Йн 16, 33).

Заохочуємо підписати Лист вдячності за цей неймовірний дар для Церкви!

Щоби підписати тисність СЮДИ

In Christo

1. Єпископ Радослав Змітрович, Голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

2. Єпископ Ян Нємєц, заступник Голови Комісії.

3.  о. Роман Лаба, д-р біблійного богослов’я, директор всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин.

4. о. Яцек Коцур, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

5. с. Доріс Гаврийолек, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

6. Андрій Мединський, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні, батько 7 дітей.

7. Ольга Мединська, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні, матір 7 дітей.

8. Тереза Андрущишина, д – р педагогіки, викладач Інституту Теологічних Наук (філія Люблінського Католицького Університету), член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

9. Вікторія Зіґерт, секретар Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Rodyna.org.uaНазад