Новини

Назад

Відкриття душпастирської опіки єврейської громади у Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 306 2021-01-27 13:53:55

Екуменічний тиждень супроводжується Днем іудаїзму, а січень - також Днем пам’яті жертв Голокосту. Усі ці заходи у Парафії були заплановані на неділю, 24 січня.

У Святій Месі за єдність християн брали представники єврейської громади, які вірять в Ісуса - Месію зберігаючи єврейські традиції. Були й інші люди єврейськими корінними. У вселенський молитві представник євреїв читав просити про єдність усіх учнів Христа та ріст любові до єврейської спадщини серед християн.

Прочитано молитву котру св Йоан Павло ІІ склав у Стіну Плачу в 2000 році. Зворушливим моментом стало спільне читання двох Заповідей любові, а також прослуховування співу з його словами на біблійній івриті. Після меси театр "Еммануїл" мені Кароля Войтили представив виставу "Ноктюрн Львівського гетто", присвячену знищенню євреїв. Театр виставив "Ноктюрн" у багатьох містах Ізраїлю, і вперше поставив повну виставу у Львові. Постійною формою душпастирського служіння для єврейської громади буде неділя "Ранок з єврейським мистецтвом" для дітей в Центрі Св. Йоана Павла II.

О. Г. ДраусНазад