Новини

Назад

Відбувся виїзд семінаристів РКЦ з усієї України в паломництво до Фатіми

: 1676 2017-09-10 19:34:26

Вчора, 09 вересня 2017 року, з Вищої Духовної Семінарії, що у Брюховичах (Львів) відбувся виїзд семінаристів та духовенства з цілої України. Семінаристи та духовенство братимуть участь у Всеукраїнському ювілейному паломництві до Санктуарію Матері Божої у Фатімі з нагоди 100-річчя об’явлень. Дане паломництво відбувається під патронатом Архиєпископа Мечислава Мокшицького і триватиме з 09 – 18 вересня 2017р. Наші паломники відвідують наступні міста: Верона – Ніцца – Барселона – Фатіма (2д.) – Тарагона – Марсель – Ліньяно-Сабб`ядоро.

13–14 вересня Архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з римсько-католицькими єпископами України, духовенством, семінаристами та мирянами буде молитися у Фатімі (Португалі) про мир і спокій в Україні та в цілому світі.

Архиєпископ Мечислав Мокшицький під час зустрічі з семінаристами та духовенством Вищої Духовної Семінарії Львівської Дієцезії (смт.Брюховичі), привітав їх з початком паломництва та наголосив, що вони прямують до Фатіми, а це дуже особливе місце, де Матір Божа через об’явлення, закликає усіх до покути та молитви на розарію.

Ректор Львівської семінарії о.Петро Бжеський є відповідальним та духівником даного паломництва. Група семінаристів та священників Вищої Духовну Семінарії (Брюховичі) налічує 20 осіб.

Найчисельнішою серед семінарійних груп була представлена Вища Духовна Семінарія Кам’янець-Подільської Дієцезії м. Городок, яка становила разом 39 семінаристів та священників. Духівником є о.Павло Шендера.

Вищу Духовну Семінарію Києво-Житомирської Дієцезії м. Ворзель представляв новопризначений ректор о. др. Руслан Михалків разом з настоятелем собору св. Олександра (Київ) та канцлером Києво-Житомирської дієцезії о. Віталієм Безшкурим. Семінарійна група налічувала 12 осіб. Також була представлена Семінарія «Redemptoris Mater» м.Вінниця, яка налічувала 9 семінаристів разом з духівником о.Тамашем Длугош.

Дане паломництво є організоване Курією Львівської Архідієцезії РКЦ та паломницьким центром Святого Христофора.

Соломія Федишин

Паломницький центр Святого ХристофораНазад