Новини

Назад

Відбулись реколекції "ECCE ANNCILLA DOMINI". Свідчення учасниці.

: 2976 2017-01-19 12:42:06

Марія – надзвичайна Жінка і одночасно найдосконаліший взірець Людини. Зрозуміти її відносини з Богом і ближнім є найкращою школою зрілості та допомогою в тому, щоб стати справжнім християнином. Від 12 до 15 січня у монастирі сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Крисовичах, відбулися реколекції для дівчат, в яких взяли участь понад 40 осіб. 

ECCE ANCILLA DOMINI – "Ось я, слугиня Господня, нехай мені станеться за словом твоїм"(Лк 1,38). Саме ці слова супроводжували усіх учасниць під час реколекцій.
Духовні вправи розпочалися Святою Месою – найпрекраснішою молитвою Церкви. Наступного дня учасники реколекцій роздумували над темою "Марія як Наречена", глибше розпізнавали таємницю Непорочного Зачаття та Покликання.
Тема "Марія – Слугиня – Служба Богу і людині" стала можливістю для кожного з учасників проаналізувати своє життя і запитати:"Чи вмію я служити? І як це можу робити у середовищі, в якому живу: вдома, в школі, в Церкві?"
У суботу також відбулася конференція та адорація, спільна Євхаристія і вечеря для родин, котрі колись брали участь в реколекціях такого типу.
Останнього дня усі учасники відкривали для себе особу Марії як Матері. Дівчата мали можливість пізнати риси і отримати для себе взірець доброї матері, котрою була і є Марія.
Завжди пам`ятаємо у молитві за ведучих реколекцій о. Херубіна Жилка, с. Кароліну Баран та усіх аніматорів. Ви – люди, через яких Бог промовив до нас. Богу хай буде подяка!

Івона КилимнюкНазад