Новини

Назад

Відбулось засідання Душпастирської Ради при Центральному Апараті Міністерства Юстиції

: 692 2018-02-14 16:21:11

В Центральному Апараті Міністерства Юстиції пенітенціарної служби відбулось засідання Душпастирської Ради. Це дорадчий орган Міністра Юстиції в справі релігійного служіння у карних закладах. До Ради належать офіційні представники православних, католицьких і протестантських Церков, а також представники юдаїзму. Метою є вдосконалення практики і законів служіння.

Було розглянуто кодекс в’язничного капелана, дискутовано про справу збереження поваги до релігійних переконань в’язнів і права до проповідування їм. Опрацьовується Положення про капеланську службу, котре впроваджуватиме світові стандарти свободи релігійного служіння у в’язницях, зокрема ідею про справу праці в’язнями в часі тривання судового процесу (підслідні), надавання постійних перепусток, не обмежування безпідставно часу служіння.

Керівництво Служби висловило необхідність виховної праці з в’язнями, а "релігійне служіння дає найліпше результати". Обговорено практичні висновки семінару на тему реакції капелана на випадки тортур.

Капелани прийняли запрошення Інституту Кримінально-виконавчої служби (котра займається приготуванням кадрів Служби) про забезпечення професійними викладачами циклу лекцій про моральні та релігійні аспекти роботи в’язничного персоналу.

В засіданні взяв участь представник Римсько-католицької Церкви у Душпастирській Радіи, головний в’язничний капелан о. Григорій Драус.

Після засідання Ради відбулась також зустріч правління Міжконфесійної Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

Місія є Радою християнських Церков в справах в’язничного служіння.Назад