Новини

Назад

Відбулася зустріч української молоді з єпископами у Кракові

: 869 2016-07-27 22:53:43

О 15.00 у краківському храмі Воздвиження святого Хреста відбулась зустріч української молоді з єпископами, що прибули на СДМ. Зустріч розпочалась Коронкою до Божого милосердя.

Після цього хор Києва і Житомира виконав гімн СДМ українською мовою. Здавалося, що стіни храму здригались від співу. До зібраної молоді звернувся архієпископ Мечислав Мокшицькиц. "Люба молоде! Маю для вас гарну новину: о 14.00 до Кракова прилетів Папа Франциск". Цю новину молодь зустріла гучними оплесками та скандуванням: "Україна любить Папу!". Архієпископ Мечислав підкреслмв, що радіє зустрічі, що відбувається у Кракові . У цьому місці жили двоє святих, які є посланцями Божого милосердя. "Від Тебе і від мене залежить, чи добра новина сповниться у нашому житті. Бог покликав нас, аби ми залишили сліди надії, віри і любові".

Митрополит підкреслив, що ми також зібрались тут, аби просити Бога про милосердя. Україна потребує миру. Просімо про молитву представників інших держав. Дорога молодь, ви маєте в собі потенціал добра, тож будьмо закваскою любові і доброзичливості. Нехай молодість та ентузіазм допоможуть вам пережити теперішній час.

Отець Міхал Воцял, SDB, заступник Голови Комісії душпастирства молоді в Україні заохотив присутніх подумати, яке буле наше життя після СДМ? Були представлені дієцезіальні відповідальні за молодь в різних дієцезіях, аби молодь знала їх в обличчя та активізувала свої зусилля у спільних проектах душпасьирства.

Конференція єпископів приготувала для молоді подарунрк - від цього року в календарі Церкви існує тиждень молитов за молодь.

Після цього молодь давала свідчення про участь у дієцезіальних СДМ, дію Бога у їхньому житті. Володимир з Новограда-Волинського розповів, як Господь зберіг життя його батька, який є військовим.

Крім того молодь з Новограда-Волинського підготувала пантоміму, а з Рівного - незвичайну молитву. Незвичайну молитву і роздуми про милосердя, хрест, пробачення і аборт.

Джерело: Католицький Медіа-ЦентрНазад