Новини

Назад

Відбулася I Всеукраїнська Конгрегація Відповідальних Руху Світло-Життя

: 780 2016-10-11 18:07:01

7-9 жовтня 2016 р. у с. Гвардійське (Хмельницька обл.) відбулася I Всеукраїнська Конгрегація Відповідальних Руху Світло-Життя (Оаза) на тему: «Єдність і Дияконія».

На цій події були присутні єпископ Радослав Змітрович ОМІ і єпископ Віталій Скомаровський, а також генеральний модератор Руху Світло-Життя у Польщі о. Марек Сендек, крайовий модератор Руху Світло-Життя в Україні о. Ярослав Гонсьорек, священики-модератори Кам’янець-Подільської, Одесько-Сімферопольської дієцезій та Львівської архідієцезії.

На Конгрегації були присутніми близько 100 учасників, з таких дієцезій: Кам’янець-Подільської, Києво-Житомирської, Одесько-Сімферопольської та Львівської архідієцезії, яку представляла молодь (Воєвода Юлія, Гано Марія, Завальська Ірина) разом з модератором о. Назаром Біликом. Також були учасники з Львівської архієпархії УГКЦ.

Подія мала цікаві конференції на актуальні теми духовного розвитку її учасників, тому актуальними були (і залишаються – прим. від ав.) слова о. Марека Сендека: «Ви є архітекторами майбутнього Руху Світло-Життя в Україні».

Щоденно учасники Конгрегації брали участь в Євхаристії, а також мали зустріч у групах, де спільно ділились ідеями, що стосувались євангелізації та способу служіння. Також була презентація різних дияконій із свідченнями їх учасників.

Львівська молодь у суботу підготувала вечір про о. Франциска Бляхницького у формі квесту, а також розповіла чим живуть парафіяльні спільноти молоді Львівської оази.

Підсумувати І Всеукраїнську Конгрегацію можна словами пана Мирона Шкробута зі Львова: «Знімаймо маски і служімо, чим вміємо».

Текст: Воєвода Юлія, Гано Марія, Завальська Ірина, Анна Шаповал
Фото: Воєвода Юлія, Гано Марія, Завальська Ірина

Джерело: КМЦ

 Назад