Новини

Назад

Великий Четвер у Митрополичій Базиліці

: 2721 2016-03-25 01:03:49

24 березня, у Великий Четвер, о 18.00 в Митрополичій Базиліці у Львові розпочалася Літургія Пасхального Тридення. Перед початком спільної молитви вірні привітали Архієпископа Мечислава Мокшицького, а в його особі всіх священиків з Днем встановлення Таїнств Священства та Євхаристії.

«Дякуючи за цей дар, благаймо, щоби ми могли його приймати кожного дня і зміцнюватися в нашому щоденному житті – сказав у короткому подячному слові Архієпископ Мокшицький. - Зростаймо у вірі й святості».
Львівський митрополит висловив глибоку вдячність Господу за всіх священиків, котрі служать у Львівській Архідієцезії, а також за тих, хто підтримував і передавав віру за часів комуністичного панування. Архієпископ Мечислав Мокшицький закликав вірних до ревних молитов за нові покликання до священства.
Святкове богослужіння, яке очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, співслужили Єпископ-емерит Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій о. інфулат Юзеф Павлічек, настоятель катедри о. прелат Ян Нікєль, інші священики. Проповідь виголосив о. інфулат Юзеф Павлічек. Архієпископ Мечислав Мокшицький здійснив обряд омивання ніг.

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад