Новини

Назад

Великопісні реколекції у Рахові

: 1236 2016-03-08 00:13:18

Надзвичайні трьохденні духовні вправи 2-3-4 березня 2016 року, пережили парафіяни храму св. Йоана Непомукського на тему: «Боже Милосердя в повсякденному житті». Їх провів о. Золтан Варга OSchP, піарист (Піа́ри, Піяри — католицький чернечий орден, який займається навчанням юнацтва; рідше їх називали піаристами. Орден заснував Святий Йосип Каласанций) з Мошонмодьоровар Угорщина.

Кожного дня перед початком Святої Меси з реколекційною проповіддю, передувала хресна дорога в храмі.
Першого дня роздумовували про милосердя через прояв любові у родині.

Другий день реколекцій, розпочався з відвідування хворих парафіян приходу. З великою радістю відбулись ці відвідини, адже до кожного завітав Ісус у пресвятій Євхаристії. о. Золтан перебуваючи у хворих ділився радістю пережиття року Милосердя і навчав практикуванню такої маленької молитви щодня: «Отче Предвічний! Задля болючих Його терпінь, май Милосердя над нами і над цілим світом». У реколекційній проповіді цього дня роздумовували про те наскільки Господь багатий у своєму милосерді.

Третього ж дня о. Золтан навчав у проповіді, що кожна хвилина, кожний день та десятки років даровані нам від Милосердного Господа.

Наприкінці Літургії слова подяки о. Золтану висловив настоятель храму, колишній вихованець гімназії піаристів, а зокрема отця Золтана, о-декан Ласло Микуляк та на згадку про ці три дні перебування та спільне приготування до зустрічі з воскреслим Христом, вручив символ року милосердя виготовлений з дерева.

Агнеса ЗанНазад