Новини

Назад

Великодня зустріч Францисканського Ордену Світських при Санктуарії св. Антонія

: 856 2018-05-06 13:56:09

21 квітня відбулась великодня зустріч членів Францисканського Ордену Світських. Львівська спільнота радо і гостинно зустрічала своїх сестер зі спільноти з Рави Руської з о. Андрієм Немченком OFM. 

Після Святої Меси, яку відслужив асистент Львівської спільноти ФОС о. Славомир Бистрий OFM Conv разом з прибулим о. Андрієм, брати і сестри за святковим столом знайомились ближче. Завжди приємно зустріти друзів, а людей, які живуть тими самими проблемами, що й ти, – тим більше. Можна поділитись своїми переживаннями, почути добру пораду або підтримку однодумців.

Обираючи дорогу св. Франциска усі брати і сестри нашого Ордену прагнуть нести Добру Новину у світ, а це не завжди легко. Такі зустрічі дуже потрібні нам, щоб не втрачати запалу і завзяття, ще раз пригадати сенс нашого францисканського покликання, поділитись любов’ю і отримати порцію взаємної підтримки, а найголовніше, ще раз пригадати, «Як добре і як любо, коли брати живуть укупі! Немов на голові найліпше миро, що на бороду стікає, бороду Арона, на комір його шат стікає. Немов роса хермонська, що спадає на сіонські гори: бо там Господь зсилає благословення, життя повіки». (Пс 133)
Ірина Джана, ФОС

Джерело: antoni.lviv.uaНазад