Новини

Назад

Великочетверговий обряд вмивання ніг у психіатричній лікарні у Львові на Кульпаркові.

: 3581 2016-04-01 19:57:47

Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ огортає духовною опікою пацієнтів психіатричної лікарні у Львові. 24 березня, у Великий Четвер о. Григорій Драус разом із сестрами з Інституту “Дім серця”провели літургію.

Сестри (одна з України і дві з Франції) розмовляли з хворими і вели співи (також по французьки). Відбувся обряд вмивання ніг. Літургія відбулася у терапевтичному залі, бо хворим із закритого відділу важко виходити до каплиці. Як завжди, поява священика у відділі викликала безліч прохань зі сторони хворих про сповідь і спільну молитву. Парафія св. Йоана Павла ІІ і спільнота “Дім серця” регулярно проводить зустрічі в одному з відділів лікарні, в якій лікується близько тисячі хворих.

Лікарня на Кульпаркові була збудована у 1875 році. Девять місяців (у 1881/82 рр) у ній перебував Адам Хмєльовський (св. Брат Альбер). Були підозри про психічну хворобу у нього, а він фактично був у духовній кризі, пригнічений почуттям своєї грішності. Сповідь і розмова про Боже милосердя духовно відновила майбутнього святого.

о. Григорій Драус, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІНазад