Новини

Назад

V паломництво католицьких медійних працівників до Бердичева

: 509 2019-06-24 10:25:38

21 та 22 червня 2019 року до Всеукраїнського санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві прибули з паломництвом медійні працівники з багатьох куточків України.

Організаторами паломництва виступили: єпископ Віталій Кривицький, голова комісії у справах ЗМІ при Конференції Єпископату РКЦ в Україні та Католицький Медіа Центр.

Ввечері у п’ятницю 21 червня понад 30 католицьких медійних працівників з Житомира, Києва, Львова, Луцька, Харкова та Білої Церкви зустрілися біля підніжжя Пресвятої Діви Марії Бердичівської.

Після реєстрації, відбулася Служба Божа разом з бердичівськими парафіянами, яку очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Під час проповіді владика акцентував на тому, що кожен медійний працівник повинен дбати про ті скарби, з якими вирушить до Небесного Отця.

По завершенню Служби Божої відбулося представлення учасників та вітальне слово єпископа Віталія Кривицький. Він представив також отця-доктора Юзефа Клоха, який у суботу виголосив для паломників дві конференції. Далі учасники паломництва коротко, але доволі чітко розповіли про сфери своєї діяльності та поділилися питаннями на які шукають відповіді.

У другий день паломництва у суботу 22 червня доєдналися учасники з Острогу на Рівненщині. На початку відбулася молитва Утрені, яку очолив єпископ Віталій. А далі відбулася перша конференція, яку провів гість з Польщі отець-доктор Юзеф Клох - інтелектуал та практик медійних справ.

Головні тези першої конференції:
1. Не можливо стати добрим медійником без системного навчання і постійного розвитку.
2. Не можливо зробити якісний релігійний медійний продукт, не маючи коштів та професіоналів.
3. Якщо Вас є мало, а Вас завжди є мало, то шукайте співпрацю з партнерами, які дотичні до сфер, які розвиваєте.
Головні тези другої конференції:
1. Глобальна система соціальних мереж працює. Вона до Вашого розпорядження. Ваше завдання - якісно, захоплено писати та оперативно входити в Інтернет світ.
2. Одна команда у Польщі здійснила за 5 років 2222 фільми (малих форм). Чому так багато і так ефективно? Розподіл праці та професійний підхід.
3. Ідея повинна бути підкріплена спонсором (донором) проекту.
4. Джерела фінансування: Ви повинні знати сервіси, принципи та особливості фінансування релігійних проектів.

Далі відбулися Поклоніння Пресвятим Дарам, молитва Літанія до Пресвятого Серця Ісуса та Свята Меса - час для зосередження та спілкування з Богом, яку очолив єпископ Віталій Кривицький.

Після обіду розпочалась зустріч з єпископом та дискусія на актуальні теми. Завершилося паломництво молитвою Святого Розаря перед Чудотворною Іконою Матері Божої Бердичівської, Актом присвячення медійних працівників Пресвятій Діві Марії та благословінням.

Максим Железницький

Фото – Володимир Качур

Джерело: kmc.mediaНазад