Новини

Назад

В наших руках відповідальність за взаємну згоду та взаємоповагу, за віру та Церкву: Архієпископ М. Мокшицький в Страхоціні - батьківщині святого Анджея Боболі

: 400 2018-07-18 22:26:10

Саме в наших руках відповідальність за віру та Церкву, за згоду та взаємну повагу, - сказав архієпископ Мечислав Мокшицький, який очолив Святу Месу в понеділок, 16 липня, на "Боболівці" в Страхоціні - батьківщині святого Анджея Боболі.

- Будьмо людьми праведної совісті, щоб не тільки судити, але, перш за все, вміймо підняти дух і зміцнити надію. Відновімо в собі чистоту віри та добрих звичаїв, не йдімо на компроміс зі злом, але відважно служімо істині, оцінюючи реальність світу згідно з євангельським «так-так, ні-ні», - закликав львівський митрополит.

Колишній секретар Папи Йоана Павла ІІ та Бенедикта XVI закликали нас поставити собі запитання, чи маємо ми так багато віри і сміливості в собі, щоб нагадати цілому світові про присутність Бога в світі. Архієпископ пригадав проповідь Йоана Павла II, яке він виголосив на інавгурації свого понтифікату, у якому він закликав: "Не бійтесь! Відкрийте широко двері, для Христа!"

В проповіді митрополит звернув увагу на необхідність добре розуміти свободу та любов до Батьківщини. Запевнив, що Йоан Павло ІІ завжди пишався тим, що був Поляком, де б він не був. - Нам потрібно запитати себе незалежно від того, де ми живемо чи працюємо: чи можемо ми пишатися тим, що наша Батьківщина - це Польща? Чи ми відчуваємо відповідальність за Неї сьогодні і завтра? Чи можемо ми жертвувати своїм життям, не розділяючи Її, але об`єднуючи Її навколо Христа, вибираючи Його як дорогу, правду та життя, як наше спільне майбутнє? - запитав він. - В наших руках відповідальність за віру та Церкву, за взаємну згоду та взаємоповагу, - підкреслив він.

Світлини: strachocina.przemyska.pl

За матеріалами: ekai.plНазад