Новини

Назад

В добру путь, малята! Випускний в охоронці на Сихові у Львові.

: 129 2021-06-15 16:16:01

9 червня 2021 року відбувся випускний бал дітей Охоронки ім.блаженного Едмунда Бояновського, що на Сихові. Свято пройшло успішно. Усі вихователі та сестри були залучені в підготовці і проведенні свята. Особливо вагомий внесок і всю свою душу вклала сестра Серафіна, котра протягом року навчала дітей. 

Надзвичайно гарно оформлений був зал до свята. Діти дуже гарно виступали. Всі старанно готувалися до свята, і з сестрою Серафіною заздалегідь вчили віршики, пісні, таночки і з хвилюванням чекали виступу, адже це був їхній перший випускний бал! Свято проходило в дуже теплій, душевній обстановці. 

Велика подяка батькам, які теж були залучені до проведення свята. Вони підготували гарні костюми для дітей в українському стилі (вишиванки), замовили аніматорів після виступу, що дуже подобається дітям, допомагали в організаційних питаннях. У всіх залишилися гарні, позитивні враження і святковий урочистий настрій після цього випускного балу.

Дуже шкода нам розставатися з нашими випускниками, адже на наших очах вони виросли, змужніли, стали розумними, багато чому навчилися. Але час іде, і наших дітей чекає школа

Хочеться побажати їм легкої дороги, успіхів у навчанні, добрих вчителів, гарних оцінок і хороших відданих друзів! Божого благословення, опіки Матінки Божої та Ангелів Хоронителів!

В добру путь, малята!!!

Вчитель – вихователь – п. Олена Михайловська

sluzebniczki.org.uaНазад