Новини

Назад

В Яворові молитовна хода з фігурою Богоматері із Фатіми благала миру для України

: 345 2019-05-14 14:07:51

13 травня, ввечері в місті Яворові Львівської області відбулася молитовна хода з фігурою Богоматері із Фатіми: люди благали найперше в Матінки Божої миру та злагоди в державі, щастя-здоров’я для усього народу України, духовної єдності, незважаючи на конфесійну приналежність.

 

Хоча дорога була неблизькою, від костелу св. ап. Петра і Павла м. Яворова – аж до міжнародної автотраси Львів-Краковець, до Пам’ятного знаку 2000-ліття Різдва Христового, – її з молитвами та духовними піснями подолали навіть поважного віку люди й маленькі діти.

Організаторами цієї духовної акції стали традиційно сестри-монахині згромадження святої Дороти, очолювані сестрою Анноюлісою Бауке, та римо-католицька громада костелу святих апостолів Петра і Павла міста Яворова.

Люди різного віку, серед яких були й маленькі діти, щиро просили в Богородиці припинення кровопролиття в державі, розквіту Яворова та щастя для усієї громади.

Люди зупинилися на вулиці Івана Франка, біля монументу Героям Небесної сотні та полеглим на Сході за територіальну цілісність та незалежність України військовослужбовцям, де дружною молитвою пом’янули душі новітніх українських героїв та попросили Матінку Божу повсякчас тримати у своїй опіці батьків, вдів, сиріт захисників держави.

У зверненні до яворівчан сестра-монахиня Анналіса Бауке, зокрема, наголосила, що Богородиця обовязково допомагає людям, але тим, хто має тверду віру в неї, живе за всіма християнськими правилами.

«Молімося до Матінки Божої щиро, від усього серця, щоб допомогла Цариця Миру позбутися Україні кровопролиття, щоб спокій та радість вселилися в кожну домівку», – мовила сестра-монахиня.

Супроводжували молитовну ходу із фігурою Матінки Божої із Фатіми із середмістя Яворова аж до міжнародної автотраси працівники Яворівського РВ ГУ НП у Львівській області.

Джерело: zik.uaНазад