Новини

Назад

В Теребовлі відзначено 90-річчя з дня освячення костелу

: 1007 2018-09-23 13:04:30

22 вересня у Теребовлі на Тернопільщині відзначено 90-річчя з дня освячення костелу. Святу Месу очолив Архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Велика подяка настоятелю храму о. Анатолію Заячківському, прихожанам та благодійникам, стараннями яких костел відреставровано та відновлено.

З нагоди цієї події до Теребовлі прибули священнослужителі і гості з України та Польщі, священники із Чортківського  та Тернопільського деканатів. Урочиста Свята Меса з нагоди 90-річчя освячення костелу відбулась з музичним супроводом хору «Collegium Zieleński» з Кракова.

Костел відновлено завдяки старанням та праці настоятеля отця Анатолія Заячківського, прихожан та благодійників. З визначною подією римсько-католицьку громаду Теребовлі привітав голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа, який зазначив, що «костел відреставровано і відновлено належним чином».

Костел святих апостолів Петра і Павла в Теребовлі це пам’ятка архітектури початку ХХ століття. Петропавлівський костел побудований на подобі Базиліки святого Петра за міськими мурами у Римі. 

Світлини: Теребовлянська районна державна адміністрація

Автор : Андрій Пеканець

Назад