Новини

Назад

В Старому Скалаті відбулися реколекції для хлопців під гаслом: «Бути щасливим – про життєвий вибір, цінності та труднощі».

: 131 2021-04-21 11:30:29

«Бути щасливим – про життєвий вибір, цінності та труднощі», таке гасло товаришувало невеликої групі молодих чоловіків підчас кармелітських реколекції в днях 16-18 квітня. У домі сестер Францисканок, в Старому Скалаті зібралося п’ятеро юнаків. Четверо приїхало з отцем Рафалом з Бердичева, один зі Львова. 

Отець у конференціях вказував «джерела» радості, які Бог нам дає. Почали із природнього рівня, на якому фізичний рух, контакт з природою, безпосереднє спілкування з людьми, а також порядок у використанні часу та простору приносить відчуття радості. Задумались над вищими джерелами щастя, якими є приязнь, взаємне прийняття, пробачення, а в контакті з Богом - молитва. Звернули увагу на перешкоди і труднощі в досягненні щастя – це в основному відмова від участі в реальності життя: втеча від відповідальності, від зусиль, віддання себе під керівництво залежностей, лінощі та знеохочення.

Особливим досвідом цих реколекції була розповідь сестри Марії та сестри Юлії зі згромадження Францисканок Служниць Хреста про засновницю Розу Єлизавету Чацьку та про працю з незрячими дітьми.

Джерело: Босі Кармеліти в УкраїніНазад