Новини

Назад

В Ридодубах католики обох обрядів і православні разом вшанували Діву Марію

: 396 2018-08-16 09:16:12

Парафію Внебовзяття Діви Марії в Ридодубах кілька тижнів готували до хрмового свята. На урочистість 15 серпня навколо вівтаря католицької святині згромадилися люди різного віку і конфесійності.

15 серпня о 10 годині в Парафії Успіння Пресвятої Діви Марії відсвяткували ми Храмове Свято. Святу Месу очолив о. Тадеуш Лєгович вікарій парафії а разом з ним служили: греко-католицький о. Мар’ян Лемчук і о. Юстиніан з Ордену Францисканців Греко-католицької Церкви, Адміністратор в Церкві Василія Великого у Львові-Сихові, котрий також промовив проповідь.

азом з нами молилися: Сестра Служебниця родом з Білого Потоку, прихожани з Греко-католицької і Православної Парафії в Ридодубах, прихожани з Парафій: Білобожниця, Хомяківка, Білий Потік, Семаківці.

Вся Парафія впродовж кількох тижнів готувалася до Храмового свята. Віряни малювали огорожу, косили травичку, прибирали у храмі, хотіли щоб все було як найгарніше. Деколи навіть приходили змучені з роботи на полях але бігли вечорами щоб ще щось зробити біля храму щоб все було гарно. 

"Дякую Прихожанам з Ридодуб за гарне приготування храму до святкування. Родині Тхоровських з Білобожниці за дар до храму: Золотий орнат у якому була справована Євхаристія, білу стулу і цінгулюм", - подякував о. Тадеуш Леговіч

за матеріалами фб-сторінки @Тадеуш ЛеговичНазад