Новини

Назад

V Доброчинний Різдвяний Ярмарок у Митрополичій Курії

: 1664 2016-12-04 11:56:43

3-го грудня у Митрополичій Курії відбувся V Благодійний Різдвяний Ярмарок, який Благодійний Фонд «Даймо надію» організував з метою збору коштів для закупівлі портативних медичних відсмоктувачів для підопічних Фонду.

Організаторів і гостей поблагословив о. прелат Ян Нікель, настоятель Митрополичої Базиліки. До участі в акції залучилися Лицарі Колумба, парафіяльні спільноти, польські громадські організації Львівщини. Проведенню Благодійного Різдвяного Ярмарку від самих початків сприяє Генеральне Консульство ПР у Львові та зарубіжні партнери. Вони підготували продаж святкового декору ручної роботи, гарячих напоїв, закусок, солодощів. Відбулися лотерея, аукціон, майстер класи та забарви для дітей. Можна було посмакувати гарячими ковбасками. Багату музичну духовну програму запропонував молодіжний християнський гуртS.Anto при парафіїсв. Антонія у Львові.

Президент Благодійного Фонду «Даймо надію» Ірина Галамай поядкеувала всім учасникамV Благодійного Різдвяного Ярмарку та організаторам і волонтерам. Окремо склала подяку присутньому послу польського Сейму Казимиру Голоюху, котрий від самих початків виникнення Фонду «Даймо надію» допомагає в доброчинній діяльності.

«Мені дуже приємно брати участь в таких доброчинних акціях, бо це безпосередня допомога найбільш потребуючим – сказав Казимир Голоюх. – Знаходимося в період Адвенту, і в такій допомозі не можемо відмовляти ближнім, особливо важко хворим дітям. Зі свого боку хочу подякувати Фонду «Даймо надію» за проведення благодійних ярмарків, за турботу про найбільш потребуючим. Коли я дізнався про цю акцію, то одразу вирішив брати в ній участь, адже я також очолюю Товариство Католицьких Родин в Жешувській дієцезії, звідки походжу і де ми проводимо різні доброчинні акції. Відчуваємо теж потребу допомагати потребуючим нашим сусідам за східним кордоном Польщі. Свідомі того, що можемо допомогти ще більше, й будемо це здійснювати з великою радістю. Св. Йоан Павло ІІ навчав, що велич людини полягає в тому, наскільки вона ділиться з іншими. І ми теж повинні ділитися з потребуючими, з тими, хто потребує такої допомоги, зокрема з неповносправними особами, хворими. Прагнемо втілювати цей заклик».

Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад