Новини

Назад

В Брюховичах триває третя сесія Школи Душпастирства Молоді

: 487 2019-12-07 13:45:12

5 грудня у Брюховичах розпочалася третя і остання сесія Школи Душпастирства Молоді. Почалася зустріч Святою Месою, яку очолив єпископ Едвард Кава.

В своїй проповіді він підкреслив, що необхідно дбати про нові покликання, але теж не менш важливим є підтримувати тих, які вже є покликанні і дбати про їх розвиток і святість життя, тоді теж зродяться і нові покликання – пише учасник Школи Душпастирства Молоді Зита Врона. Не знеохочуватися, більше радіти, тим, що ми робимо, що маємо, не ходити із сумними гримасами, а йти і бути з молоддю - заохочував проповідник. Теж єпископ пригадав, що підбивши підсумки проведення Року святості подружжя та сім`ї в Україні єпископи вирішили наступний рік присвятити покликанням.

Оскільки родина є середовищем, де народжується і зростає покликання. Це час особливої молитви за нові покликання до священства та чернечого життя, а також про святість для священників та богопосвячених осіб. Тому на завершення дня в перший Четвер місяця відбулася Адорація, під час котрої ми молилися про нові ревні покликання до священства та чернечого життя та витривалість та святість для покликаних.

6 грудня, другий день сесії, був насичений, цікавий, повен несподіванок. Доповідачами школи були о. Роман Лаба OSPPE, який показував на прикладі керигми важливість Біблії у вихованні молоді до віри. Також навів конкретно кілька способів читання Біблії з молоддю такі як: Lectio Divina, молитва псалмами.

Наступним доповідачем нашої школи був о. Вячеслав Гриневич, SAC, показав як працювати з PR стратегією як елементом позитивних взаємовідносин з молоддю. Заохочував відповідально підходити до того за що беремося і за кого відповідаємо.

На завершення був запрошений на школу о. Сергій Гончаров (Падре Серж), який показав присутнім виклики євангелізації в медіапросторі. Падре Серж відомий блогер на youtube, який висвітлює актуальні і цікаві теми в креативний спосіб.

Після доповідей та Вечірньої молитви були вручені сертифікати учасникам школи. На завершення дня подарунком для усіх стала нічна прогулянка по Львову.

Фото: Зита ВронаНазад