Новини

Назад

VI Крайова Конвенція Лицарів Колумба в Ломжі (Польща).

: 1498 2016-04-24 12:28:48

Під гаслом “Родина школою милосердя”, 22-23 квітня у Ломжі (Польща) відбулася VI Крайова Конвенція Лицарів Колумба. Вона була підсумком всієї попередньої діяльності Ордену і визначенням напрямків діяльності на найближче майбутнє. Участь у цій події взяли делегати з дружинами з 88 лицарських рад з усієї Польщі, Капелани Локальних Рад та представники з Європи та США.

Серед запрошених гостей був присутній Карл Андерсон, Найвищий Лицар Ордену з дружиною, архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, архієпископ Ґінтарас Ґрушас, Митрополит Вільнюса та представники Єпископату Польщі.

Організована в Ломжі Конвенція збіглася з річницею 10-річчя діяльності Лицарів Колумба у Польщі. Сама організація мала свої початки у 1882 році в Ню Гевен у штаті Коннектикут у США з ініціативи місцевого священика, Майкла Дж. Мак Ґівні. Сьогодні по всьому світу громадиться близько 2 мільйонів католицьких братів, котрі працюють на користь потребуючих у місцевих спільнотах, допомагаючи сімям, молоді та справі поваги до людського життя.

Урочистості в Ломжі розпочалися 22 квітня у ломжинському катедральному соборі, де о 18.00 було звершено урочисту Святу Месу яку очолив єпископ Станіслав Стефанек. А вже з самого ранку того ж дня делегати взяли участь у конвенції де підбивалися підсумки минулого року.

Українська делегація на VI Крайовій Конвенцї в Ломжі зустрілась із Найвищим Лицарем Карлом Андерсоном. Під час зустрічі лицарі подякували за підтримку та запросили Найвищого Лицаря на 1-й всеукраїнський територіальний з`їзд ЛК, який відбудеться у Львові 20-22 травня 2016. Карл Андерсон від себе запевнив, що Лицарі Колумба і надалі будуть сприяти розвитку організації ЛК в Україні і підтримуватимуть нашу Державу і Церкву в цей нелегкий час.

Текст і фото: lomzynskie24.pl, Юрій Малецький

 Назад