Новини

Назад

VI Благодійний Різдвяний ярмарок «Даймо надію»

: 2596 2017-12-02 16:52:29

У суботу 2 грудня у Митрополичій Курії відбувся VI Благодійний Різдвяний Ярмарок, який Благодійний Фонд «Даймо надію» організував з метою збору коштів для купівлі спеціального візочка підопічній Фонду - Василинці Дацьо.

На початок ярмарку після спільної молитви зі вступним словом виступили посол польського Сейму Казимир Голоюх, котрий від самих початків виникнення Фонду «Даймо надію» допомагає в доброчинній діяльності, президент Фонду Ірина Галамай та присутні священики котрі служать для Фонду о. Микола Ліпітак CR, настоятель парафії МБ Неустанної Помочі та о. Рафал Зборовскі, настоятель парафії Божого Милосердя в Рясному.

Своїми свідченнями про життя з дітьми котрі потребують особливого догляду та опіки, і котрі є підопічними Фонду "Даймо надію" поділилися з присутніми батьки діток.

До участі в акції залучилися Лицарі Колумба, парафіяльні спільноти, польські громадські організації Львівщини.

Відбулися лотерея, майстер класи та забави для дітей.

Можна було посмакувати гарячими ковбасками привезеними послом Сейму Польщі п. Казимиром Голоюхом, якими на подвірї Митрополичої Курії частували представники львівської організації Лицарі Колумба.

Своїми співами ярмарок прикрасили дитяча схолька з катедральної парафії «Світелка» та підопічні майстерні «Ангельський цвіт» зі Збоїщ.

Президент Благодійного Фонду «Даймо надію» Ірина Галамай подякувала всім учасникам VІ Благодійного Різдвяного Ярмарку та організаторам і волонтерам.

Завершився ярмарок розіграшем лотереї, головний приз якої –ровер виграв один з наймолодших учасників ярмарку Максиміліан Маковецький.

Підсумовуючи сьогоднішнє свято, модератор зустрічі Віта Якубовська подякувала усім за час, зусилля та проявлену доброту і творенні доброго діла на користь тих, хто того найбільше потребує.

Богу подяка за все!

 Назад