Новини

Назад

VIІ Благодійний Різдвяний ярмарок «Даймо надію»

: 533 2018-12-01 18:15:42

У суботу 1 грудня у Митрополичій Курії відбувся VIІ Благодійний Різдвяний Ярмарок, який Благодійний Фонд «Даймо надію» організував з метою збору коштів на потреби невиліковно хворих діток. Цього року зокрема фонд збирає кошти на закупівлю відеонянь для дітей, які прикуті до ліжка.

На початок ярмарку після спільної молитви зі вступним словом виступили Архієпископ Мечислав Мокшицький, отець прелат Ян Нікель, котрий від самих початків виникнення Фонду «Даймо надію» допомагає в доброчинній діяльності, президент Фонду Ірина Галамай. До участі в акції приєднались Лицарі Колумба, парафіяльні спільноти, польські громадські організації Львівщини.

Підчас ярмарку відбулась презентація книжки "Коралові острови", яка стала гарним подарунком для молодих читачів. Відбулась зустріч із автором книжки п. Ягодою Міхаляк, яка розповіла про пригоди Миколки, персонажа зі своєї казки.

Сюрпризом цьогорічного ярмарку та особливим гостем був Олег Тягнизуб, лікар-педіатр у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, який у вільний від роботи час це відомий львівський богатир, багаторазовий рекордсмен України, людина, що зрушила з місця за допомогою власних зубів трамвай, потяг, автобус, літак та корабель і щоразу за цим стояла якась благородна мета. Пан Олег під час ярмарку здивував усіх присутніх влаштувавши показ, під час якого за допомогою власних зубів протягнув по подвір’ї міні вен разом із дітьми.
Відбулися лотерея, майстер класи та забави для дітей. Можна було посмакувати гарячими ковбасками привезеними послом Сейму Польщі п. Казимиром Голоюхом, якими на подвір’ї Митрополичої Курії частували представники Лицарів Колумба.

Своїми співами ярмарок прикрасив гурт семінаристів з Вищої Духовної Семінарії "Клерик-Бенд".

Президент Благодійного Фонду «Даймо надію» Ірина Галамай на завершення подякувала всім учасникам, організаторам і волонтерам VІІ Благодійного Різдвяного Ярмарку.

Автор : Олександр Кусий

Назад