Новини

Назад

Урочистості на честь Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві. Запрошення та програма

: 12844 2016-06-30 16:14:27

Дорогі Сестри і Дорогі Брати!

«Солодкість погляду Марії нехай супроводжує нас у цей Святий рік, щоб ми всі змогли віднайти радість з чуйності Бога”. Цими словами, взятими з Послання Папи Франциска, ми хочемо Вас в черговий раз запросити на зустріч з Матір’ю Божою Бердичівською. Нам так багато треба сказати Богу, і знаємо, що найкраще допоможе нам висловити нашу молитву Вона – Мати Милосердя, Володарка України, заступниця справжньої свободи.

У суботу, 16 липня, прохання паломників будуть принесені на Господній вівтар під час Євхаристії о 18 годині. Найстійкіших запрошуємо на нічне чування, яке розпочнеться в костелі санктуарію о 22 годині.

У неділю, 17 липня, нашу зустріч розпочнемо молитвою розарію о 9:30. Відпустова Меса на честь Матері Божої Святого Скапулярію розпочнеться об 11 годині.

Нашою молитвою вдячності ми торкнемося історії – прославляючи Бога разом з Пресвятою Дівою за 25 років відродження структур Римо-католицької Церкви в незалежній Україні. А також наш орден Босих Кармелітів запрошує висловити вдячність за 25-річчя повернення Босих Кармелітів в Україну і стільки ж років з часу повернення костелу санктуарію в Бердичеві. Будемо дякувати Богу за героїчне служіння в Казахстані о. Владислава Буковинського, який народився в Бердичеві, його беатифікація відбудеться у вересні в Караганді. Не можна також із вдячністю та молитвою не згадати світлої пам’яті архієпископа Петра Мальчука, якого рік тому на закінчення бердичівських урочистостей ми вітали з 50-річчям. Наша молитва довірливим благанням полине також у майбутнє. Будемо наполегливо просити про поєднання і мир, про те, щоб опам’яталися ті, які розпалюють ненависть, про милосердя для змучених війною, про силу для тих, що прагнуть гідно жити у нашій вітчизні.


від імені Братів Босих Кармелітів
о. Рафаїл Мишковський OCD
хранитель Санктуарію

 

До запрошення додаємо велике прохання до священиків про допомогу у сповіданні.
Організаторів піших паломництв просимо заохотити паломників сповідатися в дорозі.

 

Урочистості на честь Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві. Програма

 

16 липня 2016 року (субота)
16:00 – привітання паломників
18:00 – Служба Божа
22:00 – нічне молитовне чування у храмі.

17 липня 2016 року (неділя)
08:00 - Служба Божа у храмі (польською мовою).
9:30 – Розарій на площі
10:30 – привітання всіх єпископів на площі Св. Йоана Павла ІІ
11:00 – Головна Урочиста ЛітургіяНазад