Новини

Назад

Урочистість 25-літнього ювілею відновлення парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах

: 1316 2017-12-18 00:12:25

Сьогодні, 17 грудня, в третю неділю Адвенту, званою теж Gaudete - неділею радості, парафіяльна спільнота Матері БОжої Неустанної Помочі на Збоїщах теж мала велику радість - сьогодні відбулася урочистість завершення ювілею 25-ліття відновлення парафії на Збоїщах.

Цей ювілей розпочатий 5 березня цього року ще попереднім довголітнім настоятелем о. Анджеєм Яґєлкою CR завершився саме сьогодні.

Важливим є період між двома датами: 8 березня 1992 року - перша Свята Меса перед зачиненим деревяним храмом парафії на збоїщах, і 19 грудня 1992 - дата поновної консекрації збезчещеного радянською владою храму архієпископом Маряном Яворським і єпископом Владиславом Керницьким.

Саме в цей період парафіяльна спільнота в особливий спосіб дякувала Богові за дар збереження віри в часи комунізму і відновлення храму у часи релігійної свободи.

Архієпископа Мечислава Мокшицького перед новозбудованим і консекрованим храмом привітав настоятель парафії о. Микола Ліпітак CR, далі була представлена історія відновлення парафії.

Святу Месу в намірах парафіян та добродіїв, а також як подяку за всі Божі діла очолив архієпископ Мечислав, якому співслужив провінціал Ордену Воскресінців, генеральний вікарій Львівської архідієцезії, настоятель о. Микола та священики зі Львова та деканату.

На завершення Літургії о. Микола Ліпітак CR, прочитав вітального листа від довголітнього настоятеля о. Анджея, котрий тепер служить для полонії у Відні. Також о. Анджей передав для парафії в дар образ Пресвятого Серця Господа Ісуса Христа.

Літургію своїм співом прикрасив хор "Еchо" під батутою маестро Едварда Куца.

Богу подяка за все.Назад