Новини

Назад

Урочистість з нагоди 175-ої річниці з’явлення Матері Божої в Ля Салет в Буську та Лановичах.

: 182 2021-09-22 18:27:29

19 вересня 1846 року, у Франції, на одній із гір у місцевості Ля Салет, відбулося з’явлення Матері Божої. Марія об’явилася двом дітям – Максиміну і Меланії, пастушкам. Слова, котрі сказала Прекрасна Пані того дня, застявляють нас і сьогодні замислитися та відповісти на одне питання: «Чи добре молитесь, мої діти?»

У неділю, 19 вересня 2021 р., у санктуарії Матері Божої з Ля Салетт у Лановичах відбулось храмове свято на честь покровительки парафії, Богоматері з Ла Салетти. Урочисту суму очолив єпископ. Едвард Кава. Під час урочистої Меси 21 молодих парафіян прийняли Таїнство Конфірмації. Святкування 175 -ї річниці явлення Плачучої Пані у французьких Альпах завершилося процесією зі статуєю Богоматері навколо Голгофи в Лановице.

Також у Буському храмі відбулася урочиста Свята Меса, яка розпочалась з процесії, під час якої було внесено фігуру Прекрасної Діви з Ля Салет. Під час проповіді, о. Ян Стахура MS, пригадав нам історію з’явлення та розтлумачив послання, яке для нас залишила Плачуча Пані.

Джерело: busk.saletyni.org і lanowice.saletyni.orgНазад