Новини

Назад

Урочистість святого Вінцентія Паллотті у Львові-Брюховичах

: 2950 2016-01-24 10:35:46

У п’ятницю 22 січня в Парафії св. Терези від Дитятка Ісус в Брюховичах отці Товариства Католицького Апостольства (палоттини) разом із вірними та гостями парафії вшанували Святого Вікентія Палотті.

«Святі нас притягуюють і ведуть до Господа! І таким святим є для нас римлянин Вінцентій Паллотті» – такі слова в Урочистість нашого засновника скерував до нашої брюховицької спільноти наш пастир Його Ексцеленція єпископ Леон Малий, котрий поділився з нами власним пережиттям віри, молитви і святості. Його слова не тільки зміцнили нашу віру і вказали що Бог діє в нашому житті, але теж і розвеселили нас, за що щиро дякуємо!
Також на Урочистості були присутні віце-декан о.Віктор Палчинський, духівник ВДС о. Анджей, о. Андрій Нєдзєльский і о. Кшиштоф Шебля. Своїм співом прикрасив пережиття літургії молодіжний хор з львівської Архікатедри «SpesinDeo».
На закінчення Євхаристії парафіяни привітали нас чудовими словами за які ми дуже вдячні і будемо старатися втілити їх в життя. Після Служби Божої для всіх гостей був приготований скромний почастунок підчас котрого ми спільно колядували.
Дуже приємною несподіванкою був для нас візит настоятеля Греко-Католицької Церкви Воздвиження Всечесого і Животворящого Хреста отця Ярослава Царика з міста Броди. Він разом з парафіяльним хором спеціально приїхали привітати нашу паллотинську спільноту з нагоди спомину нашого Засновника.
Дякуємо всім за спільну молитву і спільне пережиття цієї чудової Урочистості.
За матеріалами: sac-ua.infoНазад