Новини

Назад

Відпустові Урочистості на честь св. Йосифа у Вищій Духовній Семінарії РКЦ в Брюховичах

: 2460 2017-03-21 09:41:38

У понеділок, 20 березня у Митрополичій Вищій Духовній Семінарії РКЦ, що у Львові-Брюховичах, семінаристи спільно з вихователями відсвяткували урочистість покровителя семінарії св. Йосифа, обручника Діви Марії. Урочистості очолив єпископ Маріян Бучек. У святкуваннях взяв участь також Генеральний Вікарій Львівської Архідієцезії отець-інфулат Юзеф Павлічек та настоятель парафії св. Лаврентія у Жовкві о. Юзеф Леговіч, котрий виголосив на Літургії проповідь.

“Святий Йосиф покликаний Господом Богом щоб бути опікуном Ісуса Христа, тим, котрий як Обручник Пресвятої Діви Марії опікувався Святою Родиною. Ми також є покликані Господом Богом, кожен у свій спосіб - одні до того щоб стати священиками, інші - щоб як священики працювати для блага Церкви, ще інші щоб допомагати нашим спільнотам, чи то у парафії, чи у семінарії. Кожен повинен наслідувати святого Йосифа слухаючи Божого Слова, так як він його слухав, був слухняний Господові Богу й виконав те, що Господь хотів від нього. Від нас також Господь хоче щоб усі наші завдання ми виконували по Божому - на честь і прославу Господа Бога, Святої Церкви і наших родин, і також нашої духовної семінарії” - цими словами звернувся до зібраних навколо вівтаря вірних єпископ Марян.

Ректор семінарії о. Петро Бжеський виголосив привітальне слово до всі зібраних священиків, сестер-юзефіток, і гостей та працівників семінарії.

Після Святої Меси о. Юзеф Леговіч попровадив літанію до св. Йосифа, і всі пройшли в процесії доріжками семінарії із фігуркою Пресвятої Родини.

На завершення Літургії було відмовлено Акт посвяти святому Йосифові.

Завершилися заходи святковим обідом на якому семінаристи привітали іменинників: о. Юзефа Павліка, о. Юзефа Леговіча та єпископа Маряна, котрий має друге імя Йосиф.

Богу подяка за все.

Автор : Андрій Чорний

Назад