Новини

Назад

Урочистість «Божого Тіла» в «День Міста Золочева» (video)

: 1614 2016-08-06 13:02:56

У неділю 29 травня 2016 року святкування «Божого Тіла» нашої парафії, а в цьому Урочиста Євхаристія, теофорична Процесія вулицями міста у супроводі військового ДУХОВНОГО ОРКЕСТРУ (вч. 3007, начальник частини полковник Михайло Кулик) під керівництвом диригента п. Річарда Плахцінського, досконало вкомпонувалися  у святкування 593 річниці Дня Міста Золочів. Урочистості відбувались під супроводом Й.Е. єпископа Леона Малого, пастиря Львівської Архідієцезії латинського обряду.

На свято прибули запрошені шановні гості з Польщі і України, представники влади облдержадміністрації, обласної ради, райдержадміністрації, районної і міської ради, представники освіти області, району і міста, а також представники Товариства Польської Культури і Суботньої Польської Школи м. Золочів, представник Генерального Консульства РП у Львові в особі п. Мар’яна Орліковського.

Цього дня відбулось дійство освячення фігур Пресвятої Діви Марії з малим Ісусом і св. Йосифа Обручника, на бульварі Григорія Сковороди. Осв´ячення звершив єпископ Леон Малий, пастир Львівської Архідієцезії латинського обряду у співслужінні священиків церковних спільнот міста.

На цю подію Золочів чекав понад сімдесят років.

Відновлені скульптури Богородиці з малим Ісусом та Преподобного Йосифа, втрачені у радянські часи, повернулись на відреставрований бульвар Сковороди перед костелом Успіння Пресвятої Діви Марії  завдяки спільним зусиллям Золочівської міської ради на чолі з мером п. Ігором гриньків, благодійним фондом «Золочів Відроджений», добродіям з Польщі та України, а також громадою міста і парафії Успіння ПДМ м. Золочів.

Щиро дякуємо всім добродіям з Польщі і України,  котрі долучилися до цієї благодійної, коштовної справи і історичної події. Між іншими це були: Ян Бестри з Варшави - Голова польського парламенту, Генрик Малкіевіч з Кракова і п. Романа Щебковска з Лєгніци - наші краяни з Польщі, також шановні мешканці нашого міста: Шопський Федір Іванович, Починок Андрій Іванович, Масник Зеновій Михайлович, Городиловський Тарас Петрович, Миськевич Володимир Михайлович, Сідляр Тетяна Миколаївна, Кривий Павло Ігорович, Тютін Олександр Володимирович, Сивак Володимир Миколайович і багато інших Добродіїв, про яких знає сам Господь Бог.

Роман Масник студія «Romantica»

За матеріалами: zloczow.com


<p>Фото зі сторінки <a href="http://101km.co.ua/ukr/statti/ekskyrsii-ykrainou-zolochiv" target="_blank">101km.co.ua</a></p>

Фото зі сторінки 101km.co.uaНазад