Новини

Назад

Урочистість Христа Царя в Крисовичах

: 1240 2017-11-27 15:21:04


В неділю 26 листопада в урочистість Господа нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту, в Крисовицькій парафії, під час Євхаристії, відбулося прийняття нових міністрантів до Літургійної Служби вівтаря, а до парафіального хору та спільноти Дітей Марії було прийнято Ілонку Купер; натомість старші дівчата засвідчили свою приналежність до спільноти та відновили обітниці.

Ілонка отримала блакитне вбрання, Чудотворний Медальйон Непорочної Діви Марії - як знак особистого визнання віри, а водночас прохання про заступництво перед Богом, про дар святості та склала обіцянку вірно служити Непорочній та сумлінно виконувати свої обов`язки.
Покровителькою дівочої Марійної служби є Непорочна Діва Марія.
Особисте удосконалення, прослава Бога, вшановування Матінки Божої та любов до Неї – це основна мета дітей Марії. Беручи участь в щотижневих зустрічах, дівчата поглиблюють свою віру через молитву, спільну працю та спів в парафіяльному хорі.
Дітей, до так важливого кроку на дорозі зростання у вірі, приготувала сестра Кароліна Баран, а обряд прийняття здійснив о. Павел Антоляк, настоятель санктуарію Матері Божої Фатімської в Крисовичах.
с.Кароліна Баран, служебниця НДМ
фото – Адам ОрфінНазад