Новини

Назад

Урочистість Всіх Святих на Личаківському цвинтарі

: 767 2018-11-02 11:26:15

1 листопада, в урочистість Всіх Святих, Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу на польському військовому меморіалі та виголосив проповідь. Зі словом до присутніх звернувся Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольський. 

Після молитви біля могили Невідомого воїна Архієпископ Мечислав Мокшицький віддав почесті на українському меморіалі УГА та очолив молитовну процесію алеями Личаківському цвинтаря.

Цього ж дня відбулася традиційна акція «Світло пам’яті», завдяки чому на тисячах могил на Личаківському цвинтарі засвічено лампадки, зібрані доброчинцями з Польщі.

Представники УГКЦ вперше не взяли участь в щорічних спільних молитвах на польському й українському меморіалі, які були започатковані кардиналом Мар’яном Яворським і Главою УГКЦ кардиналом Любомиром Гузаром.

Увечері, о 18.00, з ініціативи групи осіб з Польщі та України розпочалася акція запалення по 15 «свічок пам’яті» з нагоди 100-річчя польсько-української війни на польському та українському військових меморіалах та на могилах українських воїнів, загиблих в АТО. В ній взяли участь священик УГКЦ, кільканадцять представників УКУ та Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольський.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад