Новини

Назад

Урочистість 25-річчя відновлення храму в Обертині

: 1179 2018-07-05 11:03:31

29 червня, в урочистість Св. Ап. Петра і Павла в Обертині в день храмового свята парафіяльна спільнота в Обертині святкувала ювілей 25-річчя відновлення парафіяльного храму.

Святкування очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, який дякував Богу, священикам та вірним за відновлення храму та свідоцтво віри. Зокрема подякував п. Аделі Білій та п. Юлії Стефанівській за їх особливе служіння та жертовність в житті парафіяльної спільноти. Розділити радість обертинських римо-католиків прибули священики і вірні з навколишній парафій, а також греко-католицький священики разом зі своїми вірними. З Польщі приїхав о. Альфонс Гуровський, який колись служив настоятелем Коломийської парафії та багато приклався до відновлення повноцінного парафіяльного життя в Обертині.

Очолив Урочисту Святу Месу Львівський Митрополит, під час якої сказав:

Дорогі брати священики та особи богопосвяченого життя!
Улюблені брати і сестри!
Сьогодні Торжество Святих Апостолів Петра і Павла, слідуючи голосу Євангелія ставимо собі питання: за кого вважає світ сьогодні Сина Людського? Хто є Ісус Христос для світу? Хто є Ісус Христос для працівника, інженера, фермера, лікаря? Хто є Ісус Христос для тебе і мене?

Ці два апостоли Петро і Павло є зразком для нас, живим прикладом віри і свідчення, для яких Христос був Месія, тому що вони були готові за Нього страждати і померти.
Вони відповіли Ісусу не тільки словом, але й усім життям, що вони християни.

Тому, ми теж, дивлячись на них, давайте відповімо, чи ми є християнами цілим нашим життям. Як ми приймаємо всіх, хто приєднується до нашої спільноти, чи будуємо єдність в Церкві, в наших сім`ях, в собі, щоби світ, був наповнений людьми, які мають одне серце і один дух, які визнають Христа як свого Спасителя.

Улюблені брати і сестри!
У це радісне свято, дозвольте мені висловити свою вдячність.
Я дякую священикам, які були та служили в цій парафії.

Я дякую сестерам за служіння, які протягом багатьох років працювали на благо парафіяльної громади.

Дякую Вам, дорогі парафіяни за мужність і турботу за цей храм. Я молюся за дар спасіння для тих, хто вже вийшов з цього світу, і зробив багато для Церкви. Я молюся за вас, хто сьогодні створює парафіяльну спільноту. Я також молюся за тих, хто забув про віру, про Святу Месу та сповідь, щоб ваша постава привела їх до Церкви.

Я дякую всім благодійникам за допомогу місцевій громаді, і особливо колишнім жителям Обертина, котрих повоєнна доля закинула у світи, однак вони ніколи не забували про свою малу батьківщину ... Я прошу вас щоб своїм добромви свдчили про любов Бога.

Будь ласка, залишайтеся сильними в вірі! Будьте міцні у надії та любові! " Амінь.

На завершення всі спільно заспівали гімн «Тебе Бога прославляєм» за всі благодаті, які вірні отримали в цій парафії під час урочистої ходи навколо храму.

Світлини: Оксана Гудима

Автор : Олександр Кусий

Назад