Новини

Назад

Урочистість 25-річчя побудови каплиці Божого Милосердя в Красноїльську

: 212 2019-05-06 10:57:08

Ювілей 25-річчя від дня як почала збиратися місцева громада римо-католиків разом із священиками прославляти Боже Милосердя у Красноїльську відбувся 5 травня 2019 року.

Святкування очолив єпископ Леон Малий, який дякував Богу, священикам та вірним за побудову каплиці та свідоцтво віри. Зокрема подякував настоятелю о. Янушу Гнату та п. Анні Соколовській за її особливе служіння та жертовність в житті парафіяльної спільноти. Завдяки ній вірні могли збиратись на Євхаристію спочатку у її домі, потім п. Анна доклала багато зусиль, щоб повстала каплиця Божого Милосердя в Красноїльську.

Розділити радість Красноїльських римо-католиків прибули священики і вірні з навколишній парафій Буковини на чолі деканом отцем Анатолієм Шпаком. Урочиста Євхаристія була великою подякою Богу за дар Його Милосердя, дар каплиці та тих людей, які протягом останніх 25 років постійно піклувалися та піклуються надалі про оновлення церкви та розвиток парафії.

Єпископ Леон у своїй проповіді про Боже Милосердя сказав: "Бог об’явив нам Своє Милосердя через свого Сина, який є лікарем наших душ. І так як лікар знає більше про наш організм та здоров’я більше ніж ми, так і Христос більше робить для нашого спасіння ніж ми. Бог перший бореться за наше життя проявляючи нам своє милосердя." Єпископ пригадав вірним про молитву Anima Christi або Душе Христова, що є в книзі Св. Ігнатія Лойоли "Духовні вправи", яка вчить кожного нас зокрема знаходити утіху в ранах Христа.

На завершення всі спільно заспівали гімн «Тебе Бога прославляємо» за всі благодаті, які вірні отримали в цій парафії під час урочистої ходи навколо храму та були освячені 5 новозбудованих каплиць Господнього Страждання, які знаходяться навколо храму.

Світлини: Anna Lisiak та januszgnat.smugmug.com

 

Автор : Олександр Кусий

Назад