Новини

Назад

Урочисте освячення медично-соціального кабінету

: 557 2016-10-08 09:38:41

6 жовтня 2016 року відбулось урочисте освячення медично-соціального кабінету, який створений за співфінансуванням Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща та за участю Карітас Польща у Запоріжжі. Освятив кабінет Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.

Медичний кабінет почав функціонувати з 1 жовтня 2016 року, а перших пацієнтів прийняв 3 жовтня.
Висловлюємо подяку Міністерству Закордонних Справ Республіки Польща та Карітас Польщі за можливість допомоги найбільш потребуючим.
Нагадуємо: на сторінці facebook Санктуарія Бога Милосердного в Запоріжжі надана інформація про роботу створеного медично-соціального кабінету:
З 1 жовтня 2016 року при храмі Бога Отця Милосердного (вул. Заводська, 21-А) розпочинає роботу медичний кабінет, створений за співфінансуванням Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі та за участю Карітас Польщі.
Звертаємо увагу на те, що стосовно вимог спонсора, допомога надається лише таким категоріям нужденних:
• Малозабезпечені пенсіонери
• Багатодітні сім`ї
• Одинокі матері
• Інваліди I і II групи
• Діти з важкими хронічними захворюваннями
Допомога надається: переселенцям, жителям м. Запоріжжя та Запорізької області.
У кабінеті лікар безкоштовно надає медичну консультацію з можливістю забезпеченням необхідними ліками. Послуги медсестри: зняття ЕКГ (з наступною розшифровкою лікарем), виміряти артеріальний тиск, рівень цукру в крові. За призначенням лікаря можливо зробити ін`єкції.
Звертаємо увагу на те, що буде організований виїзд до лежачих хворих: один раз в тиждень лікаря, та один раз на тиждень медичної сестри.
Також, при наявності рецептів, пільгові категорії потребуючих забезпечуються медикаментами.
Крім лікаря та медсестри, в кабінеті приймає і надає послуги соціальний працівник, який допомагає у закупівлі підгузників для дорослих і дітей, дитячого харчування та ліків (по рецепту лікаря).
Години роботи кабінету з 8-30 до 16-30
(неділя та понеділок вихідні).
Прийом проводиться за попереднім записом по телефонах :
+380954492645 (МТС) +380681863514 (Київстар) 061 - 2133333 (міський)
Допомога надається тільки пільговим категоріям, які при собі мають такі документи та їх ксерокопії: паспорт, справка переселенця та документ, що підтверджує пільгову категорію.


Джерело: КМЦНазад