Новини

Назад

Урочиста Свята Меса у Львівській Катедрі з нагоди відкриття 45 Засідання Римсько-Католицьких Єпископів України та Зібрання Капітулу Митрополичої Базиліки.

: 964 2015-11-23 20:27:46

Сьогодні у житті Римо-католицької Церкви у Львові відбулися важливі події. Так, урочистою Євхаристією у Львівській Катедрі, відкрилося 45 Засідання Римсько-Католицьких Єпископів України за участі Капітулу Митрополичої Базиліки та численно зібраних священиків, що прибули на Адвентові реколекції.

Святу Месу очолив Митрополит Львівський Архієпископ М. Мокшицький, якому співслужили всі єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні, а також єпископ Генрик Цєрешко (Бялисток) котрий на запрошення архієпископа очолить Адвентові реколекції для священиків нашої архідієцезії, що вже розпочалися у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа.

У лавах Катедрального Капітулу, в пресвітерії собору, зібралися львівські Каноніки, до числа яких сьогодні був долучений Генеральний Вікарій ЛА о. інфулат Юзеф Павлічек, котрого Митрополит призначив Почесним Каноніком Львівського капітулу за заслуги для Львівської Архідієцезії.

Натомість, Почесний Канонік Львівського Капітулу о. Анатолій Шпак, настоятель парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Бродах, став Греміальним Каноніком.

Обоє каноніків склали урочисту присягу на Євангелії та вдягнули відповідний духовний стрій.

У гомілії, архієпископ М. Мокшицький вказав на постаті отця професора Генріха Мосінга, якому була присвячена конференція, що відбулася сьогодні у митрополичій Курії, та Слугу Божого Рафала Керницького, 20 річницю народження для Неба якого ми також відзначаємо сьогодні, 23 листопада.

На завершення Святої Меси, о. Кшиштоф Сапальський, від імені всіх священиків привітав Архієпископа із 7 річницею Інґресу до Львівської Катедри, що відбувся 22 листопада  2008 року.

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад