Новини

Назад

Урочиста Свята Меса у Львівській Катедрі з нагоди пленарного зібрання Капітулу Митрополичої Базиліки та Ради Священиків.

: 931 2018-11-19 22:11:40

Сьогодні у житті Римо-католицької Церкви у Львові відбулися важливі події. Так, урочистою Євхаристією у Львівській Катедрі, відкрилося щорічне пленарне засідання Капітулу Митрополичої Базиліки та численно зібраних священиків, що прибули на реколекції.

Святу Месу o 18.00 очолив Митрополит Львівський Архієпископ М. Мокшицький, якому співслужили єпископ помічник Едвард Кава, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, а також єпископ Едвард Бялогловскі (Жешув), котрий на запрошення архієпископа очолить реколекції для священиків нашої архідієцезії, що розпочинаються сьогодні ввечері у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа.

У лавах Катедрального Капітулу, в пресвітерії собору, зібралися львівські Каноніки, до числа яких сьогодні був долучений отець Яцек Коцур, котрого Митрополит призначив Почесним Каноніком Львівського капітулу за заслуги для Львівської Архідієцезії та ревного служіння настоятелем в парафії Святого Михаїла Архангела у Львові-Сихові останніх шістнадцять років. Новообраний канонік склав урочисту присягу на Євангелії та вдягнув відповідний духовний стрій.

У гомілії, єпископ Едвард Бялогловскі вказав на постаті отця професора Генріха Мосінга, Слугу Божого Рафала Керницького, бл. Серафіна Кашубу, як на взірець та допомогу у душпастирському служінні священиків.

На завершення Святої Меси, отець канонік Яцек Коцур, від імені всіх священиків привітав Архієпископа із 10 річницею Інґресу до Львівської Катедри, що відбувся 22 листопада 2008 року.

Автор : Олександр Кусий

Назад