Новини

Назад

Університет Третього Віку ім. А. Кольпінга в Чернівцях

: 4216 2017-09-25 14:46:06

20 вересня 2017 року в приміщенні офісу Родини Кольпінга м Чернівці та Університету Третього Віку ім. А.Кольпінга, що по вул. Шевченка 28/202, відбулося засідання Науково- методичної ради УТВ, яка прийняла рішення з організації і напрямків навчального процесу. 

Засідання розпочалося молитвою до Господа Бога, яку очолив настоятель Костела- Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста отець Анатолій Шпак. Людвіг Маркуляк, голова РК представив усіх присутніх та ознайомив з структурою ГО Родина Кольпінга і УТВ м.Чернівці згідно Статуту ГО та Положення про УТВ. Лариса Маркуляк, керівник УТВ внесла пропозиції щодо занять на академічний 2017-2018 рік, зокрема введення блоку медицини через курс лекцій лікарем Іваном Марчуком, зав. фізіотерапевтичним відділенням Поліклінніки 1 м. Чернівці, курс лекцій державних службовців Департаменту праці та соціального захисту населення, співпраця з національною бібліотекою ЧНУ ім. Ю.Федьковича (директор - доц. Зушман М.Ю.)

Чернівецький УТВ ім. А.Кольпінга керується у своїй діяльності ,,Положенням про Університет третього віку`` і є соціальною програмою ГО ,,Справа Кольпінга в Україні ``, створеною для людей, яким виповнилось 50 років.

В засіданні прийняли участь правління та члени Родини Кольпінга м Чернівці, Березовська Л.В., директор Департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради, яка внесла пропозиції щодо спільної співпраці, викладачі-науковці, члени самоуряду УТВ та слухачі.

Слушні пропозиції щодо проведення занять надав почесний ректор УТВ, професор Костишин С.С. Голова Самоуряду УТВ Катерина Балдовська ознайомили присутніх з особливостями роботи самоуряду. З подячним словом виступив найстарший 89- річний студент УТВ Гребенюк В.А. По завершенні рада погодила та прийняла до уваги усі пропозиції щодо початку академічного року УТВ. Інформатор друкується та готуємося до урочистого відкриття навчального року. Запрошуємо до нашого Університету Третього Віку. Буде цікаво!

Слідкуємо за оголошенням щодо відкриття акедемічного року УТВ.

Родина Кольпінга м.ЧернівціНазад