Новини

Назад

Вітання Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького та участь в інтронізації владики Йосафата Мощича УГКЦ

: 1699 2017-11-19 00:06:38

18 листопада в Чернівцях відбулася інтронізація єпископа Йосафата Мощича – першого ординарія новоутвореної Чернівецької єпархії УГКЦ. Привітати з цією урочистістю нового єпископа до Чернівців прибув також Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький. Єпископ-помічник Едвард Кава разом з кількома священиками Чернівецького деканату взяв участь в інтронізації єпископа Йосафата. 

З цієї нагоди, Архієпископ Мечислав Мокшицький особисто привітав нового владику в Чернівцях та запевнив про свою молитву у намірі служіння нового ординарія Чернівецької єпархії.

Львів, 14 листопада 2017 року


Ваше Преосвященство!


Прийміть мої щирі вітання з нагоди Вашої інтронізації як першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Нехай Господь Ісус, Добрий Пастир, неустанно супроводжує Вас, Преосвященний Владико, своєю благодаттю. Нехай щедро проллються на Вас дари Святого Духа: дух мудрості й розуму, дух ради і кріпості, дух знання й страху Господнього. Нехай заступництво Пресвятої Богородиці та усіх Святих допомагає Вам у служінні довіреній Вам Божій пастві.

Запевняю про мою пам’ять у молитві за Вас, Ваших близьких і рідних та за доручених Вашій пастирській опіці вірних Чернівецької єпархії.

З любов’ю у Христі Ісусі

+ Мечислав Мокшицький
Львівський Римсько-Католицький Митрополит

Урочистість очолював Глава УГКЦ Верховний Архієпископ Святослав Шевчук. Разом з греко-католицькими єпископами співслужили Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті і єпископ Петру Ґерґель з дієцезії Ясси в Румунії. Чернівецька єпархія розташована на території Чернівецької області, де служать 13 священиків УГКЦ.

Світлини: Nataliya Feshchuk

Автор : Костянтин Чавага

Назад