Новини

Назад

Участь в єпископських свяченнях греко-католицького владики Володимира Груци

: 1537 2016-04-08 12:30:11

7 квітня у львівському соборі св. Юра відбулися Єпископські свячення редемпториста східного обряду Володимира Груци, котрий призначений Єпископом-помічником Львівської Архієпархії УГКЦ.

В скерованому до нього привітанні Архієпископа Мечислава Мокшицького мовиться:

Преосвященний Владико Володимире!

Щиро дякую за те, що запросили мене взяти участь в церемонії Ваших Єпископських свячень.
З цієї нагоди прийміть від мене найкращі побажання і дар молитви за Вас та доручених Вашій пастирській опіці вірних Львівської архієпархії Української Греко-Католицької Церкви.
Бажаю Вам, Владико, невпинних Божих благодатей на подальшу апостольську працю, віддане і ревне служіння Господу і Його Пастві. Бажаю, щоб з Вашою участю Боже Царство все більше поширювалося на землі, а Господь отримував через Вас і завдяки Вам належну честь та славу. Бажаю, щоб Пресвята Діва Марія зі Сонмом Всіх Святих супроводжували Вас своїм заступництвом та посередництвом.

Єднаюся у Христі Господі

+ Мечислав Мокшицький

 

Перед початком урочистості Архієпископ Мечислав Мокшицький особисто прибув на Святоюрську гору, щоби скласти привітання. Під час Єпископських свячень, які очолив Глава УГКЦ Верховний Архієпископ Святослав Шевчук, Святу Літургію спів служили Єпископ-помічник Львівський Леон Малий і Єпископ-емерит Мар’ян Бучек. Нововисвячений греко-католицький єпископ подякував їм за участь в урочистості, а також склав подяку за духовні науки співбратам редемптористам з Польщі та Австрії.

Автор : Костянтин Чавага

Назад