Новини

Назад

Участь в урочистому прийомі в Генеральному консульстві Польщі у Львові

: 423 2015-10-29 13:35:32

28 жовтня 2015 року група духовенства на чолі з Архієпископом Мечиславом Мокшицький була запрошена на урочистий прийом у Генеральному консульстві Польщі у Львові з нагоди закінчення дипломатичної місії у Львівському консульському окрузі Ярослава Дрозда та представлення його наступника – Генерального консула Вєслава Мазура. Раніше Вєслав Мазур очолював польські дипломатичні місії в Одесі та в Севастополі.

«За час мого служіння у Львові пан Ярослав Дрозд був третім консулом Республіки Польща у Львові, й хочу сказати, що у нас склалася з ним найкраща співпраця» – підкреслив у своєму слові Архієпископ Мечислав Мокшицький. Митрополит сердечно подякував польському дипломату від себе особисто, від духовенства та всіх вірних Львівської Архідієцезії за сприяння в різних сферах діяльності. Дещо раніше Ярослав Дрозд отримав з рук архієпископа Медаль Блаженного Якова Стрепи». Архієпископ Мечислав Мокшицький побажав Ярославу Дрозду та його дружині Беаті Божого  благословення на подальшій життєвій дорозі.

Зі свого боку Ярослав Дрозд наголосив на важливій ролі Церков у житті українського суспільства. Беата Дрозд закликала присутніх продовжувати розпочату з її участю діяльність Фонду «Даймо Надію». Під час урочистого прийому в консульстві відбувся також збір коштів на потреби цього благодійного Фонду.

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад