Новини

Назад

У парафії в Тщенці вшанували святого Йосифа

: 3850 2017-03-19 09:37:52

18 березня у парафії святого Йосифа в Тщенці відбувся парафіяльний відпуст. Урочистою святою Месою та євхаристійною ходою довкола костелу вшанували покровителя парафії святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії. Єпископ Леон Малий очолив парафіяльну урочистість та виголосив проповідь.

Покладаючись на слова з Євангелії святого Матея, „Йосиф зробив, як звелів йому ангел Господній” (Мт 1, 24), єпископ Леон у проголошеному слові заохотив жити послухом Слову Божому і черпати з прикладу свого святого покровителя. Проповідник зауважив, що з «сухого євангельського факту», яким є опис зустрічі Йосифа з ангелом у сні, виникло те, що Йосиф цілковито піддав своє життя і життя цілого святого сімейства Божій волі.

Традиційно на свято прибули священики та чисельні паломники з цілого мостиського деканату, яких привітав настоятель парафії отець Анджей Дравс. „Більше мовчати і чинити покуту” у Році Фатімської Божої Матері, заохочував гостей отець Анджей. Радість парафіяльного свята розділив місцевий отець Іван з автокефальної православної церкви.

о. Андрій Пеканець

світлини: Parafia NSPJ i NSNMP Strilec`ke - Strzelczyska` Ukraina

 Назад