Новини

Назад

У каплиці ЛМР сьогодні відбудеться духовна зустріч з о. Олександром Кусим, директором відділу ЗМІ Львівської Архідієцезії

: 2566 2015-03-18 00:00:00

Сьогодні, 18 березня о 17.00 год. у каплиці Львівської міської ради в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова» відбудеться третя духовна зустріч у часі Великого посту на тему «Покаяння і його види». Цього тижня гостем буде о. Олександр Кусий, нотаріус та душпастир католицьких ЗМІ у Львівській архидієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.

Учасники зустрічі зможуть обговорити види і форми покаяння та сучасні виклики які ставить перед людиною суспільство.

Організатори планують щотижня проводити подібні зустрічі з духовенством міста різних конфесій впродовж Великого посту.

«У світі інноваційних технологій і віртуальної комунікації нам дуже часто бракує живого спілкування, а саме духовного. Розмова зі священнослужителем – найкращий засіб для комунікації після напруженого робочого дня. Великий Піст – це особливий час у році, тому використовуймо його для свого духовного збагачення» – зазначають організатори.

Нагадаємо, розпочав цикл духовних зустрічей впродовж Великого Посту митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк) разом з яким учасники заходу роздумували над питаннями служіння одні одним, відповідальності та прощення. Другу зустріч провів о. Андрій Сокальчук на тему «Милосердя і милостиня як засоби спасіння душі». Додамо, що о. Андрій також братиме участь у екуменічних передвеликодніх реколекціях, які 21-22 березня організовує команда сайту “Духовна велич Львова”.

Запрошуємо усіх охочих до спілкування у дружньому колі.

Духовна Велич ЛьвоваНазад